Најави се

Интернационален Ден на Пежо 404

Интернационален Ден на Пежо 404

Категорија

Product Description

5то по ред дефиле во организација на Клубот за олдтајмер возила Пежо 404 Клуб МКД, низ улиците на градот Скопје. Поаѓањето на групата возила Пежо 404 и нашите гости од други олдтајмер клубови е во 10ч од пред кафе Манда , дефилето продолжува до Француската Амбасада во Р.Македонија, по приемот дефилето продолжува низ улиците на градот и завршува со изложба на возилата на плоштадот пред зградата Тифани на крајот од бул партизански Одреди

Reviews

There are no reviews yet.

Add Review

Add Review

Be the first to review “Интернационален Ден на Пежо 404”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *